Laden Evenementen

« Alle Evenementen

TIJDEN EERSTE ONTWIKKELINGSTOERNOOI IN ANNA PAULOWNA

december 8, 10:00 tot 13:00

€5,50

 

Tijdschema 1e ontwikkelingstoernooi JBN-NHN

Zondag 08 december 2019

 

 

Organisatie:                                       JBN- afdeling NHN:

 

Plaats:                                                Dojo de Uitkomst

                                                           Sportlaan 21 (Veerburg)

                                                            1761 ZA Anna Paulowna

 

Blok 1                         Groep 3.  -21kg  -24kg  -27kg -30kg

Jongens en meisjes geboren in 2013-2014

 

                            Groep 2.   -24kg 27kg

Jongens en meisjes geboren in 2011-2012

                                   

Weging:                      09.00u            Aanvang: 09.30u        Prijsuitreiking   10.40u

 

———————————————————————————————————————–

Blok 2

                                    Groep 2.    –30 kg -34kg -38kg  -42kg -46kg

Jongens en meisjes geboren in 2011-2012

                                   

Weging:                      11.00u            Aanvang: 11.15u        Prijsuitreiking :  12.15u

————————————————————————————————————————–

 

Blok 3                         Groep 1.   -27kg -30kg -34kg

Jongens en meisjes geboren in 2008 -2009 -2010

 

Weging:                      12.45u            Aanvang: 13.00u        Prijsuitreiking :  14.00u

 

 

Blok 4

                                    Groep 1.   -38kg  -42kg -46kg -50kg

Jongens en meisjes geboren in 2008 -2009 -2010

 

Weging:                      14.15u            Aanvang: 14.30u        Prijsuitreiking :  15.30u

————————————————————————————————————————————————————————–

 JUDOKAS DIE IK HEB INGESCHREVEN.

Van Oppen Huub 2012 J Wit,2 bruine slip 28
Busing Abe 2012 J Wit, 2 oranje sl 29
Kemp Colin 2010 j Oranje, gr 33
            Furst Madhu 2012 j Wit, 2 bruine 27
Furst Nuka 2014 j Wit, 2 groen 21
Ten Horn Jesse 2010 j Gele band 33
Schurer Jin 2008 j Oranje band 30
Schurer chen 2009 m Gele b groene sl 31
Staal amy 2010 m Gele band 33
Gazan Niyom 2009 m Gele band gr slip 35
schuitmaker Dylan 2011 j Wit oranje slip 25
Warmenhoven Bink 2010 j Gele band gr slip 45
Bruin Merlijn 2009 j Witte band br slip 33
Bruin Joris 2011 J Witte band bl. slip 32
Tros Julian 2012 j Gele band 30
De wijn Roemer 2011 j Gele band 27
Buys Elgin 2011 m Gele band 25
           
Van Taarling Tycho 2011 j Gele band 27
Taylor Javin 2011 j Wit, gr bl slip 30
         Van Til Thijmen 2012 j Wit, blauw bruine slip 31
Jurriens Joep 2009 j Gele band 39
Benschop Sep 2011 J Gele band 28
Schotvanger Tim 2011 j Gele band 28

 

 

 

IS OPGEGEVEN, KAN NIET MEER VOOR INSCHRIJVEN

Dit toernooi is bedoeld voor judoka’s met weinig of geen wedstrijdervaring.

Datum : zondag 8-december 2019
Locatie : JV De Uitkomst
Sportlaan 21
1761 ZA Anna Paulowna

De kinderen worden per groep ingedeeld in gewichtsklasse en kleur band. De kinderen blijven het gehele seizoen in dezelfde groep.

Groep 1: Jongens en meisjes geboren in 2008, 2009 en 2010.
Pupillen zwaarder dan 46 kg (geboren in 2011).
Gewichtsklassen: -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg.

Groep 2: Jongens en meisjes geboren in 2011 en 2012.
Gewichtsklassen: -24 kg, -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg.

Groep 3: Jongens en meisjes geboren in 2013 en 2014.
Gewichtsklassen: -21 kg, -24 kg, -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg.

Maximaal 4e kyu (oranje band)

Inschrijven kan via onderstaand formulier tot uiterlijk 12 november

Het inschrijfgeld bedraagt €5,50 en kan worden overgemaakt op de wedstrijdrekening:
NL08INGB0703478117 t.n.v. E.Beentjes o.v.v. je naam en het betreffende toernooi

Gegevens

Datum:
december 8
Tijd:
10:00 tot 13:00
Kosten:
€5,50
Evenement Categorie:

Organisator

Judo Bond Nederland
Telefoon:
030 707 3600
Website:
https://www.jbn.nl/

Locatie

Anna Paulowna